Radioactivity (4.0.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Language
fa: زبان

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: About
fa: درباره

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: Manage form display
fa: اداره ورقه

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن
