Radioactivity (4.0.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Language
sk: Jazyk

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Target UUID
sk: Cieľové UUID

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name
