Radioactivity (4.0.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Value
de: Wert

en: Language
de: Sprache

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Granularity
de: Granularität

en: Use cron
de: Cron verwenden

en: Reference
de: Referenz

en: Default value
de: Standardwert

en: About
de: Über

en: Decimals
de: Dezimalstellen

en: Manage display
de: Anzeige verwalten

en: Energy
de: Energie

en: Configure display
de: Anzeige konfigurieren

en: Appears in: @bundles.
de: Erscheint in: @bundles.

en: Manage form display
de: Formularanzeige verwalten

en: Type of item to reference
de: Zu referenzierender Elementtyp

en: Target UUID
de: Ziel-UUID

en: @entity using @field_name
de: @entity verwendet @field_name
