Radioactivity (4.0.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: Language
it: Lingua

en: Configuration
it: Configurazione

en: Granularity
it: Granularità

en: Reference
it: Riferimento

en: Default value
it: Valore predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Manage display
it: Gestione visualizzazione

en: Appears in: @bundles.
it: Appare in: @bundles.

en: Manage form display
it: Gestione visualizzazione form

en: Type of item to reference
it: Tipo di elemento da porre in relazione

en: Target UUID
it: UUID Target

en: @entity using @field_name
it: @entity che usa @field_name
