Radioactivity (4.0.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Language
jv: Basa

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Manage display
jv: Nata tampilan
