Radioactivity (4.0.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
