Radioactivity (4.0.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Language
ro: Limba

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Configuration
ro: Configurație

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Reference
ro: Referință

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Appears in: @bundles.
ro: Apare în: @bundles.

en: Manage form display
ro: Gestionați formularele

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Target UUID
ro: UUID vizat

en: @entity using @field_name
ro: @entity folosește @field_name
