Radioactivity (4.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Language
ur: زبان

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا
