Radioactivity (4.1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Language
ar: اللغة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Granularity
ar: النعومة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: Type of item to reference
ar: نوع العنصر المراد الإشارة إليه

en: Target UUID
ar: معرف UUID للهدف
