Radioactivity (4.1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Language
id: Bahasa

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Granularity
id: Granuralitas

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: About
id: Tentang

en: Manage display
id: Kelola tampilan

en: Appears in: @bundles.
id: Tampak di: @bundles.

en: Manage form display
id: Kelola tampilan formulir

en: Type of item to reference
id: Jenis item yang direferensikan

en: Target UUID
id: UUID Tujuan

en: @entity using @field_name
id: @entity menggunakan @field_name
