Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Display
hr: Prikaz

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: About
hr: Opis

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
