Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Display
is: Sýna

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: About
is: Um
