Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
