Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Display
sl: Prikaz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add field
sl: dodaj polje

en: About
sl: O modulu
