Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Display
ta: காட்சி

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Add field
ta: புலம் சேர்

en: About
ta: பற்றி
