Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
