Radioactivity (8.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Display
vi: Hiển thị

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Add field
vi: Thêm trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị

en: Energy
vi: Năng lượng
