Radioactivity (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Display
bg: Дисплей

en: Timestamp
bg: Време

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Add field
bg: Добави поле
