Radioactivity (8.x-3.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
