Radioactivity (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: About
gu: વિશે
