Radioactivity (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: About
ku: دەربارە

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
