Radioactivity (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Add field
sq: Shto fushë

en: About
sq: Informacione
