Radioactivity (8.x-3.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Display
eu: Bistaratu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
