Radioactivity (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Display
fa: نمایش

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Cron
fa: کرون

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: About
fa: درباره

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Manage form display
fa: اداره فرم

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن
