Radioactivity (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Granularity
hi: कणिकता

en: Cron
hi: क्रॉन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Type of item to reference
hi: वस्तु के प्रकार के संदर्भ के लिए

en: Target UUID
hi: लक्ष्य युयुआइङी
