Radioactivity (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Display
oc: Afichatge

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Granularity
oc: Granularitat

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: About
oc: A prepaus

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge
