radix (5.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Last post
az: Son post

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
