Radix (5.0.8) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
