Radix (6.0.0-beta9) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: Topics
gu: વિષયો
