radix (6.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
