radix (6.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
