radix (6.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Close
et: Sulge

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
