radix (6.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Close
vi: Đóng

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
