radix (6.0.0-rc4) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
