radix (6.0.0-rc4) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
