radix (6.0.0-rc5) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
