radix (6.0.0-rc5) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
