radix (6.0.0-rc5) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Close
sk: Zatvoriť

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Responsive base theme for Drupal.
sk: Responzívna základná téma pre Drupal.

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Radix settings
sk: Nastavenia Radix

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding

en: Navbar left
sk: Navigačný panel vľavo

en: Navbar right
sk: Navigačný panel vpravo
