radix (6.0.0-rc5) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Close
uk: Закрити

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
