radix (6.0.0-rc7) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Close
nl: Sluiten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
