radix (6.0.0-rc7) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Close
ps: تړل

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
