radix (6.0.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
