radix (6.0.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Close
th: ปิด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
