radix (6.0.1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Close
ca: Tanca

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
