radix (6.0.2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Close
ar: إغلاق

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Status message
ar: رسالة الحالة
