radix (8.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Search
ur: تلاش

en: Open
ur: کھلا

en: Add
ur: شامل کریں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
