Radix (8.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Add
lt: Pridėti

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: @current of @max
lt: @current iš @max
