radix (8.x-3.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
