Radix (8.x-3.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
