Radix (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
